Trilye Restaurant
 

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Yorum Yap
Yorumlar
 • Emrah BİNER

  Eşim ile ilk evlilik yıldönümüzü kutlamak için seçtiğimiz bu özel mekanda kapıdan girdiğimiz andan, Süreyya Bey'in kapısından uğurladığı ana kadar geçen zaman dilimi birbirinden güzel izzet, ikram, nezaket ve incelik örnekleri ile dolu idi. Herşey için teşekkür ederiz. En kısa zamanda görüşmek umuduyla...

 • Ayşenur Narlı Uluer

  Restoranınıza dair görüşüm artık olumsuz. Öncelikle porsiyonlarınız tadımlık haline gelmiş. (Karides güveç şık bir kapta bir adet olarak servis ediliyor.) İkinci husus, listede fiyat yok. Aperatif içkiler için listeniz yok. Yemekten sonra hesap tam bir sürpriz olarak geliyor. Yani hesaba itiraz şansı tanımıyorsunuz müşterilerinize. Ailecek Trilye’yi alternatiflerimiz arasından çıkartmış bulunuyoruz. Düşüncemi size aktarmak istedim.

 • Yahya Kemal Börekcioğlu

  Evlenme teklifi için seçtiğim mekandı. Murat beyin yardımları ve özeni mezelerin balıkların eşsiz lezzetiyle birlikte unutamayacağımız bir gün yaşadık. Herşey için teşekkürler.

 • M. Bülent Tırnaksız

  Muhteşem tatlar. Herbiri özenilerek hazırlamış mezeler gastronomik bir şölen yaşatıyor. Süreyya Bey'in incelikli konukseverliğine minnettarım. Masamıza servis yapan Erhan Bey'e de çok teşekkür ediyorum.

 • SIBEL YILMAZ

  Istanbul yasadigim kent, Ankara is ve ziyaret amaciyla geldigim kent: ama size ugramadan donmek sanki Ankara ile ilgili eksik bir seyler var hissi uyandiriyor bende. Gercekten aliskanlik yaptiniz, sizi ancak olumlu olarak elestirebilirler, o da olsa olsa niye bizi bu guzelliklere alistirdiniz, simdi her yerde ayni ozen ve titizligi ariyorum diye. Insallah Ankaraya her geldigimde tekrar gorusmek dilegiyle. Av.Sibel Yilmaz

 • A.Şahin KAYA

  Bir çalışma toplantısı için gittiğim Ankara da tamamen tesadüfi olarak kaldığım otelin tavsiyesi ile Trilye ile tanıştım. Tabii Ankara yı çok iyi bilmediğimden, bulunduğum mekanında ününü duymamıştım. Yemeğimi yerken Bakanlıktan bir arkadaşım aradı ve nerede yemek yediğimi sordu, bende gayet normal gibi Trilye de dedim. Yahu ne diyosun "En iyi mekanı bulmuşsun" dedi. Bir İstanbul lu olarak abarttığını düşündüm, servis başlayıp yemek sona erene kadar. Ancak bırakın abartmayı ne kadar eksik yorum yaptığını anladım. Tüm çalışanları ve bu eseri yaratanları kutluyor ve teşekkür ediyorum.

 • ERGİN AKTAŞ

  Yapı Ankara Fuarı katımcı firmalarından birisi olarak fuar firmasının misafiri olarak restaurant ınıza gelme fırsatı yakadım. Kapıdan girişten çıkış a kadar sergilenen hizmet, sunulan tüm yiyeceklerde emeği geçen herkese teşekkür etmek ve tebrik etmek isterim. Ankara ziyaretlerimde mutlaka uğrayacağım. sevgiler

 • Jo Slater McKenzie

  Hey Trilye, web site would be better.. I did not like it

 • Melahat Günsever

  Sevgili Trilye çalışanları ve Süreyya Bey başarılarınızın devamını diliyorum, kitabınızı dün aldım Remzi Kitap evi Armada'dan. Mükemmel olmuş ve en kısa zamanda ingilizcesini bekliyoruz.

 • Sema Çelen

  Süreyya bey nasılsınız? yemeklerinizi özledik ve yeni sitenizi bence derhal değiştirin yakışmamış

 • Gökhan Savaş

  Eşimle birlikte Amerika'da yaşıyoruz ve bu zamana kadar sayısız restaurantta yemek yedik. Bunlarin içerisinde Trilye gerçekten çok özel bir yer etti. Gerek misafirperverliği ve gerekse sunduğu eşsiz lezzetleri ile Trilye, dört dörtlük bir mekan.

 • Mustafa Sami Erguvan

  Sitenizi beğenmedim, yakışmamış Trilye ismine